Blog z opowiadaniami yaoi z zespołami z koreańskiego popu, poświęcony w większości fanfiction o zespole EXO. Większość tylko z tej tematyki, ale jestem pewna, że trafi się również coś innego. Nie lubisz, nie czytaj.

Siedem dni [Z].
R: +16
Rodzaj: angst
Paring: BaekYeol (prześwit SeBaek)
Ostrzeżenia: Przemoc, krew itp itd.
Fandom: EXO
Ilość: 7/7
Status: [Zakończone]
A/N: Ten fick jest to seria one shotów. Opowiadania będą krótkie, ale będzie ich całe siedem. Pomysł przyszedł nagle. Myślę, że jest całkiem, całkiem znośny... chyba.


Fabuła:

Byun Baekhyun za prośbą swojej matki idzie do szpitalu psychiatrycznego, by odwiedzić przebywającą tam ciocię. Jednak do ich spotkania nie dochodzi, bo chłopak spotyka tam jednego z pacjentów - Chanyeola. Po odwiedzinach zwierza się z tego swojemu przyjacielowi Sehunowi, który jest w nim szaleńczo zakochany. 
Co stanie się, jeżeli Baekhyun zakocha się z Chanyeolu i nie będzie widział niczego poza nim? 
Co, jeżeli najbliższe mu osoby będą miały zamiar zrobić mu z życia piekło?
Czy miłość chłopaka będzie możliwa?


Rozdziały:
+ pojawił się sequel tego opowiadania, ale nie jest on prawdziwym zakończeniem tej serii. Jest tylko alternatywą. Nie bierzcie go jako prawdziwe, proszę. 

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam twoje opowiadania ,weny !

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam tylko napisać, że... Co tu dużo pisać, pierwszy raz czytałam tak dobrego fanfica tej tematyki! Przerażała mnie twoja wyobraźnia w niektórych momentach. Nie chcę spoilerować,więc powiem tylko, że przez niektóre momenty ta historia wydawała się trochę mniej logiczna(?)(tak to chyba to słowo :P)... Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Nadało to niesamowity charakter opowiadaniu! Bardzo się cieszę, że wszystko było dodawane tak regularnie... Twoje opisy są niesamowite! Masz talent! Naprawdę się cieszę, że piszesz i dzielisz się tym ze światem! Życzę duuuzio weny przy kolejnych opowiadaniach~

  TsukiKira

  OdpowiedzUsuń
 3. To opowiadanie jest niesamowite, pełne grozy i wciągające.Przeczytałam je w sumie dawno temu, ale dopiero teraz zebrałam myśli, żeby napisać komentarz. Jest niesamowite- po raz drugi- wspaniale opisana sceneria i budowane napięcie, zakochałam się w nim. Tak jak napisała TsukiKira cudownie, że piszesz i dzielisz się swą twórczością z resztą świata. Dziękuję, że dane mi było przeczytanie tego. Jesteś wspaniała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś wie jaki rodzaj choroby psychicznej mógł mieć Chanyeol?

  OdpowiedzUsuń

Layout by Miharu